Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

české ženské celebrity s cigaretou

Re: Veronika Fasterová

Příspěvekod SESA » středa 20. 10. 2010 0:01

MURYRU: No vidíš.. Já mám třeba "den", krásná kuřačka na dosah.. a zrovna nemám foták. :( . A naopak... Rád bych někdy přispěl nějakým úlovkem-snad se brzy povede. A když-tak žádná konkurence :) , ale čirý amatérismus.
SESA
VIP uživatel

Obrázky: 136
Pohlaví: Muž

Příspěvekod antaric » středa 20. 10. 2010 20:39

SESA píše:Jak krásné ženy a dívky v ulicích, tak samo že celebrity-nic vám není svaté :mrgreen: .
U vás dvou už se to jaksi předpokládá.. Dá se říct rutina. Ale zdání klame-ono oslovit dívku, nafotit a natočit.. Osobně myslím, že máte "srdce v kalhotách" pořád - jako by jste to dělali poprvé.. nebo se pletu? 8-)

Za vším stojí spíš vývoj, dlouhodobě, nikdy člověk není hotov hned. A taky otrkávání, zkoušení. Člověk se nesmí nechat odradit nějakými neúspěchy, musí jít dál, trénovat. Muryru sám může potvrdit, jaký já sám jsem ušel kus cesty - kde jsem byl na začátku a kde jsem dnes - jak to vypadá a působí, když jsem u toho. Chce to vytrvalost a důvěru, že to půjde. A ono to jde.
"Srdce v kalhotách" - dnes už po dlouhé době mi to jde daleko lépe, než kdysi dávno. Samozřejmě, určitá tréma může být (když člověk začíná po nějaké odlmce nebo není ve formě), ale jakmile se rozmluví, veškerá další oslovení jdou už snadno. Opravdu nakonec na tom prakticky "nic není", maximálně to nevyjde nebo si člověk přivodí malý trapas. Život jde ale dál a člověk má další příležitosti.
Až tak rutina to není, byť na druhou stranu schémata reakcí se opakují, stejně tak oslovujeme a začínáme mluvit o našem záměru vždycky hodně podobně. Ale i na improvizace je potřeba být přípraven :-)
Já poslední dobou se snažím do oslovení přenášet nadšení a zdůrazňovat osloveným, že jde o unikátní šanci a přiležitost, se zúčastnit.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 47143
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » středa 20. 10. 2010 20:41

SESA píše:MURYRU: No vidíš.. Já mám třeba "den", krásná kuřačka na dosah.. a zrovna nemám foták. :( . A naopak... Rád bych někdy přispěl nějakým úlovkem-snad se brzy povede. A když-tak žádná konkurence :) , ale čirý amatérismus.

Všechno je jednou poprvé, ale nejdůležitější je začít :-) Vývoj a zlepšování přijde potom, stejně jako muryru a já jsme se postupem času nějak vyvinuli, posunuli. Jak jsem psal v předchozím příspěvku - nikdy člověk není hotov hned.
Každá konkurence je vítána :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 47143
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod SESA » čtvrtek 24. 3. 2011 13:10

Nějak mi sem nejde vložit přímé video - nevím proč, zkoušel jsem vše a nic - tak tedy odkaz
http://www.youtube.com/watch?v=5Jc11hKwhEk
Sesbíral jsem vše dostupné z Verunkou a namixoval tenhle klípek - ten původní mi smázli :evil: , prý moc nahoty.. Mno.
Kam se ten svět řítí...? :shock: :mrgreen:
SESA
VIP uživatel

Obrázky: 136

Příspěvekod mangan » pátek 18. 3. 2016 23:54

Ako pozerám boli sme veľmi blízko ku "zlomeniu" Verunky pre tento náš projekt. Keď nás nechce potešiť, potešíme sa sami :) . Odkaz na staršie video, a to, že Verunka je tam na zjedenie ani nemusím dodávať. Vie skrátka predať naozaj všetko, od tváričky až po krásne nohy. A občas vyplazuje aj jazyk.

Obrázky z videa (1,2) a obrázok zo staršieho fotosetu (3) mňam :

876798768087681

Odkaz na video :

http://uloz.to/x9wGqGb5/vf-smoking-avi
mangan
VIP uživatel

Obrázky: 527
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod nob321ody » neděle 20. 3. 2016 13:46

...bez 6 dnů pět roků od posledního příspěvku - o kocourkovi Berunce - k příspěvku od mangan
Chtělo by to fotečky a videa z dnešní doby, nové fotky Berunky jsem neviděl už asi tři roky. řekl bych....
:cry: :cry:
nob321ody
VIP+ uživatel

Obrázky: 167

Příspěvekod mangan » neděle 20. 3. 2016 16:30

Na FB nie je problém nájsť niečo čerstvé :) . Verunke, zdá sa, pár kíl ubudlo.

Fotka z roku 2015
87705
mangan
VIP uživatel

Příspěvekod nob321ody » neděle 20. 3. 2016 22:51

Příteli mangane, tak prosím dodávej, já totiž FB nemám vůbec, ale vůbec v oblibě , ani ty fotky kuřaček mne tam už zpět nikdy nenalákají...a děkuji za Berunku, je pořád IN, i když doutníky nemusím
nob321ody
VIP+ uživatel

Obrázky: 167

Příspěvekod mangan » pondělí 21. 3. 2016 16:52

Zaujímavé, tiež nie som na FB a ani "doutníky" nemusím, ale Verunku áno. Vždy a všade.
mangan
VIP uživatel

Příspěvekod mangan » pondělí 21. 3. 2016 17:25

"Dodávateľ" dodáva :) . Ešte jedna krásna aj keď znova "iba" s cigarou. Verunka je čarovná.

87715
mangan
VIP uživatel

Příspěvekod mangan » středa 23. 3. 2016 18:00

Pár nádherných fotiek zo setu (cca z roku 2010), kde cigara je iba ako doplnok, bolo nutné fotky scenzurovať, lebo Verunka má jeden pekný "zlozvyk". Stále sa vyzlieka :).

87718877198772087721
mangan
VIP uživatel

Předchozí

Zpět na České celebrity